Jak podłączyć drugi dekoder Polsatu

Jak podłączyć drugi dekoder Polsatu

Jeśli posiadasz dekoder polsatu i chciałbyś go podłączyć do innego urządzenia, musisz wiedzieć kilka rzeczy. Jedną z nich jest to, że dekoder musi mieć zasilanie, aby działać, co oznacza, że musisz go podłączyć do sieci. Drugą jest to, że musisz znaleźć rozgałęźnik, który pozwoli Ci połączyć dwa urządzenia.

Cyfrowy Polsat zapowiedział, że będzie teraz oferował nową usługę o nazwie GO. Dzięki niej będzie można oglądać ulubione programy w podróży, za pomocą tabletu lub telefonu komórkowego.

To świetny sposób na oglądanie ulubionych programów w podróży, a także bardzo wygodny dla każdego, kto pracuje poza domem. Na przykład, jeśli pracujesz na łodzi lub w górach i potrzebujesz nadrobić zaległości w oglądaniu wiadomości, może to być dla Ciebie niezwykle przydatne.

GO jest dostępny w Polsce tylko przez ograniczony czas, więc warto wziąć go w swoje ręce, zanim się skończy!

Usługa GO jest całkowicie darmowa, a dzięki niej masz dostęp do tysięcy programów polsatu na żądanie. Dodatkowo możesz oglądać ogromną bibliotekę filmów i seriali HBO.

Do wyboru jest także wiele innych kanałów, w tym cinemax i nie tylko. Jest nawet dedykowana sekcja dla dzieci z programami i serialami dla dzieci w każdym wieku.

Oprócz usługi GO, Cyfrowy Polsat wprowadził także nową ofertę dekoderów polsat box 4K. Jest to doskonałe uzupełnienie oferty operatora, które znacznie poprawi jakość oglądania.

Polsat box to nowoczesne rozwiązanie oferujące dźwięk Dolby Audio, które zostało zaprojektowane tak, aby było łatwe w instalacji i uruchomieniu. Dostępny jest w kartonowym pudełku z logotypami operatora i zawiera wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia pracy.

Posiada również wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu możesz oglądać swoje programy na urządzeniu mobilnym lub tablecie. Jest to niezwykle wygodny i przydatny dodatek do dekodera polsat i możemy go polecić każdemu, kto szuka dobrego produktu w dobrej cenie.

Jak podłączyć drugi dekoder polsat

Aby podłączyć drugi dekoder polsat, należy podłączyć go do tej samej anteny satelitarnej, co pierwszy. Ma to na celu uniknięcie zakłóceń pomiędzy dwoma dekoderami. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz dwa dekodery polsatu na różnych piętrach.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *