Jak podłączyć Multiroom Cyfrowego Polsatu

Jak podłączyć Multiroom Cyfrowego Polsatu

Polsat Cyfrowy jest wiodącą polską platformą satelitarną, oferującą usługi telewizyjne w formacie cyfrowym i analogowym. Klienci mają dostęp do ponad 100 kanałów, w tym do transmisji telewizyjnych, telewizji online i szerokopasmowego dostępu do Internetu. Mogą również korzystać z wielu dodatkowych funkcji, takich jak Multiroom czy catch up TV. Klienci mogą również korzystać z różnych opcji postpaid i prepaid, a także wybierać spośród wielu opłacalnych ofert.

Grupa Polsat jest największym nadawcą komercyjnym w Polsce. Jego ramówka obejmuje sport i rozrywkę, wiadomości oraz film. Prowadzi także produkcję programów zarówno w formacie analogowym, jak i cyfrowym. Nadawane przez nią treści stanowią około 60 proc. oferowanego programu. Sukces grupy wynika przede wszystkim z szerokiego portfolio programów. Jej grupa komercyjna posiada 12,3% udziału w polskim rynku komercyjnym.

Głównymi markami Grupy są Polsat i Plus. Pierwsza z nich oferuje szerokopasmowy dostęp do Internetu, bezprzewodowe łącza szerokopasmowe oraz wideo na żądanie. Marka Plus oferuje szeroką gamę telefonów, smartfonów i innych urządzeń telekomunikacyjnych. Firma sprzedaje również telefony w miesięcznym systemie ratalnym. Spółka działa od 1996 roku. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2010 roku zakupiła spółkę M.Punkt Holdings Ltd., która była właścicielem dystrybutora usług telefonii komórkowej.

Firma produkuje szereg produktów, w tym dekodery i urządzenia nadawcze. Jej zakład produkcyjny znajduje się w Mielcu. Jej najnowszym urządzeniem jest EVOBOX PVR, który został nagrodzony złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich. EVOBOX PVR to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie dekoderów satelitarnych na rynku. EVOBOX PVR został opracowany we współpracy z renomowaną firmą ADB. Umożliwia użytkownikom oglądanie i nagrywanie trzech programów jednocześnie. Posiada funkcję blokady rodzicielskiej, która uniemożliwia dzieciom oglądanie nieodpowiednich materiałów.

W systemach produkcyjnych firmy znajduje się system zarządzania zasobami medialnymi stacji (MAM). Przechowuje on wersje materiałów ze znakiem wodnym, a także wersje materiałów typu browse-/proxy. Udostępnia również proste EDL, które mogą być generowane przez użytkowników. Zapisuje również materiał w formacie MPEG-4/H.264 przy 800kbps. System zbudowany jest w oparciu o technologię Avid. Na początek ma być zdolny do przechowywania 60TB.

Systemy informatyczne firmy zarządzają procesem emisji i odpowiadają za relacje z klientami reklamowymi. Zarządza również czasem antenowym programu. Jej systemy informatyczne są zaprojektowane tak, aby minimalizować koszty i szybkość wprowadzania na rynek. Integrują systemy nadawcze i produkcyjne z systemem playout. Polsat poczynił duże inwestycje w infrastrukturę informatyczną, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie. Awaria systemów informatycznych mogłaby zaszkodzić całej firmie. Firma opiera się na produktach wielu znanych producentów.

Firma zainwestowała również w swoją infrastrukturę informatyczną, aby zapewnić stabilne zapasowe centrum satelitarne. Uruchomiła nową usługę o nazwie HSPA+, która umożliwia użytkownikom otrzymanie szybkiego połączenia internetowego. Usługa ta pozwala użytkownikom na surfowanie po Internecie z prędkością do 150 Mb/s. Usługa jest dostępna zarówno w lokalizacjach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *