Trwałe ramki pod tablice rejestracyjne — czy warto w nie inwestować?

W obecnych czasach ramka na rejestracje może być dobrym pomysłem na nośnik reklamowy. Jednak należy przy tym pamiętać, aby była to ramka dobrej jakości. Taka ramka musi być przede wszystkim trwała, wytrzymała. Dobrze jest wybierać sprawdzonych producentów, którzy zagwarantują ramki dobrej jakości. Ramka dobrej jakości będzie również cechowała się odpornością na działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Ramka w szczególności może być narażona na deszcz, a nawet na mróz.

Materiały, z jakich wykonywane są ramki pod tablice rejestracyjne

  1. Pierwszym z materiałów, jakie warto wymienić, jest ABS. ABS jest tworzywem sztucznym. Dobrze wiedzieć, że ABS jest bardzo odporny na różnego rodzaju odkształcenia. Przy ramkach rejestracyjnych wykonanych  z tego materiału nie trzeba obwiać się tłuszczu, olejów, smarów czy paliwa, ponieważ ten materiał zapewnia całkowitą niewidoczność różnych odprysków.
  2. Kolejnym, wysokiej jakości materiałem, z której może powstać ramka na rejestracje, jest stal nierdzewna. Ramka wykonana ze stali nierdzewnej jest odporna na zadrapania, uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Taka ramka ma część zatrzaskową, dzięki której tablica rejestracyjna będzie trzymała się sztywno i mocno. Warto również wiedzieć, że po zatrzaśnięciu tablicy następuje skręcenie ramki. Taki proces zapewni ochronę przed kradzieżą.

Montaż nowej ramki pod tablicę rejestracyjną – to proste!

Aby zamontowana tablica rejestracyjna z ramką były dobrze zamocowane, należy ramkę na rejestrację, przykręcić w specjalną wnękę przeznaczoną na tablice numeru rejestracyjnego pojazdu. Następnie należy wsunąć tablicę rejestracyjną do ramki. Jednocześnie trzeba pamiętać, że należy zamknąć listę zatrzaskową, która znajduje się na dole. Osoba montująca ramkę specjalną uwagę powinna zwrócić na fakt, że przeszkoda w postaci np. słupka parkingowego może spowodować pęknięcie plastiku. Następstwem tego będzie wysunięcie się tablicy rejestracyjnej z ramki. Mocowanie ramki powinno odbyć się z dużą czujnością, ponieważ tablica rejestracyjna może okazać się bardzo łatwą zdobyczą do złodziei.

Gdzie kupić ramki pod tablice rejestracyjne świetnej jakości?

Ramki rejestracyjne można zakupić w wielu miejscach. Wśród takich miejsc można wyróżnić hipermarkety, stacjach benzynowych czy sklepach internetowych. Jeżeli ramka będzie kupowana za pomocą Internetu warto tutaj wyróżnić sklep UNITAL i jego ofertę ramek: https://unital.com.pl/oferta/ramki-do-tablic-rejestracyjnych/. Firma Unital jest obecnie jedynym producentem ramek rejestracyjnych. Z oferty takiego sklepu można wyróżnić np. ramki domingowe. Warto również wiedzieć, że podczas wybierania ramki szczególną uwagę należy zwrócić na rozstaw otworów, aby były pasowały do modelu auta. W tym miejscu warto wspomnieć, że w przypadku aut produkowanych na potrzeby amerykańskiego rynku, taki rozstaw będzie inny. Zatem ramka na rejestrację może pomóc nie tylko wyróżnić przedsiębiorstwa, ale sprawdza się również jako dobra osłona ochraniająca tablicę rejestracyjną.Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *