Jak podłączyć Volcano Vaporizer

Jak podłączyć Volcano Vaporizer

Prezentowany artykuł jest dowodem owocnej współpracy z diypoland.pl

Używanie Volcano Vaporizer jest łatwe, ale trzeba wykonać kilka kroków. Najpierw trzeba będzie zapakować komorę, a także podłączyć urządzenie. Warto pamiętać o zabezpieczeniu połączenia, aby uniknąć wszelkich problemów. Powinieneś upewnić się, że masz solidną, płaską powierzchnię w pobliżu wylotu, abyś mógł umieścić materiał w odpowiedniej pozycji. Powinieneś również pamiętać, aby użyć dołączonej szczotki do odkurzania ekranu i wnętrza komory napełniania. Na koniec trzeba będzie okresowo czyścić urządzenie, aby zapewnić, że jest zawsze gotowe do użycia.

Należy również pamiętać o cyklu wypalania urządzenia Volcano. Proces ten oczyszcza z wszelkich pozostałości, które pozostały po procesie produkcji. Aby to osiągnąć, należy ustawić urządzenie na wysokiej temperaturze. Po zakończeniu cyklu podgrzewania należy odczekać co najmniej 20 minut, aby resztki oparów zostały wypalone.

Volcano Vaporizer dostarczany jest z jednostką bazową, dwuczęściowym młynkiem do ziół oraz jednorazową torebką. Komorę można wypełnić większą lub mniejszą ilością ziół, w zależności od własnych preferencji. Możesz nawet dokupić Volcano Chamber Reducer, który pozwoli Ci napełnić kilka torebek jednocześnie. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na swoim vaporizerze.

Możesz również zakupić Eruption Pack, który zawiera cztery dysze, a także solidny zawór, skarpetę oraz zapasową śrubę M3 typu grubas. Należy pamiętać, że hotendy Cyclops nie działają z dyszami wulkanicznymi. Wynika to z faktu, że dysze są zbyt duże, aby zmieścić się w komorze wulkanu. Oznacza to jednak, że będziesz mógł zaopatrzyć się w nową torbę, jeśli Twoja obecna będzie za mała.

Po zmontowaniu Wulkanu należy podłączyć blok grzewczy do urządzenia. Blok grzejnika powinien być przymocowany za pomocą śrub samogwintujących. Będziesz musiał również podłączyć przewody przez górną część bloku. Należy pamiętać o przypięciu kanału wentylatora na radiatorze.

Następnie trzeba będzie umieścić worek Easy Valve na komorze napełniania. Ustnik na worku będzie musiał być zadokowany w komorze. Można również napełnić worek za pomocą końcówki. Po zakończeniu należy przeprowadzić cykl wypalania. Ma to pomóc w usunięciu wszelkich śladów pozostałości po transporcie. Jeśli uruchomisz cykl burn off zbyt często, możesz skończyć spalając swoje zioło.

Volcano posiada pokrętło, za pomocą którego możesz ustawić pożądaną temperaturę. Jest to ten sam system kontroli, który jest używany w Classic i Hybrid, ale Classic ma bardziej niezawodne pokrętło niż Hybrid. Należy starać się trzymać pokrętło na środku, zamiast naciskać przyciski po obu stronach.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *